מלחמת חרבות ברזל

היום ה-258 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

ליאור ארזי ז"ל

הסיפור של ליאור ארזי ז"ל

רס״ר ליאור ארזי, בן 25, מגבעת חיים איחוד, פראמדיק לוחם ביחידת 'שלדג', נפל ביום שישי (3.11) בקרב בצפון רצועת עזה.

.רס״ר ליאור ארזי, בן 25, מגבעת חיים איחוד, פראמדיק לוחם ביחידת 'שלדג', נפל ביום שישי (3.11) בקרב בצפון רצועת עזה.  . ליאור ז"ל הותיר אחריו הורים, שלוש אחיות וחברה ונטמן היום (5.11) בבית העלמין בקיבוץ גבעת חיים איחוד. ארזי היה דור שלישי לחברי הקיבוץ.  רק לאחרונה עבר לירושלים עם בת זוגו, מאיה, כדי להתחיל ללמוד רפואה

ליאור  החל בשנת 2019 את הכשרתו כפארמדיק צבאי וכחלק מלימודו השתלם בניידות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום. בשנת 2020, לאחר שסיים את הכשרתו והוסמך כפראמדיק המשיך להתנדב במגן דוד אדום,  ובימים אלו ובמקביל לשירותו הצבאי היה בעיצומה של הכשרה לראש צוות במד"א על מנת להוביל צוות ניידת טיפול נמרץ באופן עצמאי. חבריו במגן דוד אדום סיפרו עליו כי החיוך שלו היה סימן ההיכר שלו והוא בלט במקצועיות, ברצינות וברצון ללמוד ולהשתפר ללא הפסקה על מנת להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, במהלך שירותו הצבאי ובמגן דוד אדום.

תמרה יודלביץ-שליט, פראמדיקית מד"א ששירתה עם ליאור ארזי ז"ל בצה"ל ופעלו יחד בתחנת מד"א בנתניה ספדה לו: "ליאור ז"ל תמיד היה חייכן, טוב לב ואהוב מאוד. הוא היה הראשון להתנדב ולעזור בכל הזדמנות וכל הצוותים ביחידה בה שירת רצו שהוא יגיע אליהם. בקורס הפראמדיקים הצבאי, אליו יצא כלוחם הוא ליכד וחיבר את כולם, תמיד עזר ותמיד עודד. הוא היה לוחם מובחר ופרמדיק מוכשר מאוד, שאהב מאוד את המשמרות במד"א וחיפש בכל עת לעזור ולהציל חיים. יהי זכרו ברוך".

מנכ"ל מד"א אלי בין ספד לליאור ארזי ז"ל: "מדינת ישראל איבדה לוחם ופראמדיק מהמעלה הראשונה ומשפחת מגן דוד אדום איבדה פראמדיק מוכשר ואיכותי. אנו כואבים את לכתו ושולחים למשפחתו ויקיריו תנחומים בשעה קשה זו. הוא יחסר לכולנו. יהי זכרו ברוך".

מד"א משתתף בצער משפחתו וחבריו, ויפעל להנצחת שמו.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
דילוג לתוכן