מלחמת חרבות ברזל

היום ה-290 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

רס״ל (במיל׳) עומר סמדג׳ה ז"ל ז"ל

הסיפור של רס״ל (במיל׳) עומר סמדג׳ה ז"ל ז"ל

"בכל אירוע תמיד היה הראשון לעזור. ילד עם לב גדול"

מגן דוד אדום מרכין ראש עם נפילתו של רס״ל (במיל׳) עומר סמדג׳ה ז"ל (25) מגנות הדר שנפל בקרב במסדרון נצרים במרכז רצועת עזה ביום חמישי (20.6). עומר ז"ל החל את דרכו במגן דוד אדום כמתנדב נוער בתחנת מד"א בנתניה בשנת 2015 ובמשך השנים הציל את חייהם של רבים במשמרות שביצע באמבולנסים ואף סייע רבות בפעילות הדגימות לנגיף הקורונה ובסיוע לחולים מאומתים במהלך המגפה שהחלה בישראל בשנת 2020. עומר ז"ל הותיר אחריו הורים, אח ואחות קטנים ונטמן בבית העלמין הצבאי בנתניה ביום שישי (21.6) כשהוא מלווה בדרכו האחרונה במאות מחבריו ובני משפחתו.

חובש בכיר מתנדב מד״א, שי גלאון סיפר עליו: ״אני מכיר את עומר ז"ל עוד לפני שהחל להתנדב במד"א. עומר ז"ל תמיד רצה להתנדב, לתרום ולעשות משמרות באמבולנס. אני זוכר שהוא ואני היינו מדברים על מנת לתאם ולקבוע משמרות יחד. הוא תמיד עזר לכל אחד מכל הלב. קשה לי מאוד לדבר עליו בלשון עבר. יהיה זכרו ברוך״.

שלומי פילו, חובש רפואת חירום ומדריך בתחנת מד״א בנתניה: ״עומר ז"ל הגיע למד״א בעקבות אמא שלו, שגם היא מתנדבת במד״א ומיד כבש את כולם עם החיוך שלו. הוא היה שקט אבל עם לב גדול שתמיד היה הראשון לתרום ולסייע בכל מה שצריך. בתקופת הקורונה עומר ז"ל היה מאוד פעיל ותמיד עזר איפה שצריך. ת.נ.צ.ב.ה.״

מנכ"ל מד"א אלי בין: "מדינת ישראל איבדה לוחם מהמעלה הראשונה ומשפחת מד"א איבדה מתנדב מקצועי, אהוב ומוכשר שביקש בכל הזדמנות לחייך ולעזור. אנו שולחים תנחומים גדולים למשפחתו היקרה, לאימו ליאת, חובשת בכירה מתנדבת מגן דוד אדום, לאביו אורן ולאחיו הקטנים רום ורותם ומבקשים לחבק אותם בשעה קשה זו".

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
דילוג לתוכן