מלחמת חרבות ברזל

היום ה-258 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

לראשונה בהיסטוריה, מסוק מד״א נחת במגרש הפועל ת״א במסגרת תרגיל משותף של ביה״ח וולפסון ומגן דוד אדום

היום (חמישי), לראשונה בהיסטוריה, נחת מסוק הטיפול הנמרץ של מד״א – 'הצלה אייר' מדגם Sikorsky S-76, במתחם האימונים של הפועל תל אבי

היום (חמישי), לראשונה בהיסטוריה, נחת מסוק הטיפול הנמרץ של מד״א – 'הצלה אייר' מדגם Sikorsky S-76, במתחם האימונים של הפועל תל אביב. נחיתת המסוק התבצעה כחלק מתרגיל משותף של בית החולים וולפסון ומגן דוד אדום, כאשר המטרה היא לאפשר קליטת פצועים לוולפסון בפינוי מסוק במהלך מלחמת ‘חרבות ברזל’ ובשגרה.

מנכ”לית המרכז הרפואי וולפסון, ד”ר ענת אנגל אמרה: “אנו מודים לשותפינו במד”א ובמערך פיקוח הטיסה הישראלי. המטרה שלנו היא להעניק את הטיפול המקצועי והמהיר ביותר למטופלים ולפצועים בשגרה ובחירום כאשר צוות טראומה רב מקצועי מוכן לקליטת פצועים ומטופלים בכל עת”.

מנכ"ל מד"א, אלי בין הוסיף: "היום ביצענו לראשונה תרגיל נחיתה סמוך לבית החולים וולפסון. מתחילת המלחמה מסוקי מד"א – ‘הצלה אייר’ ביצעו עשרות גיחות פינוי בהיטס של פצועים, חיילים ואזרחים מהשטח ומבתי חולים בדרום לבתי חולים במרכז ובירושלים. היום אנחנו משפרים את היכולות שלנו לפנות פצועים בהיטס גם לבית החולים וולפסון. אני מתפלל שזה יישאר בגדר תרגיל ושלא נזדקק לאירועי אמת".

לתרומה למד"א 

דילוג לתוכן