מלחמת חרבות ברזל

היום ה-258 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

קצין צה"ל מתנדב מד"א, רב-סרן אוריאל ביבי ז"ל, נפל במלחמת "חרבות ברזל"."

מגן דוד אדום מרכין את ראשו וכואב את לכתו של רס"ן אוריאל ביבי ז"ל, תושב שלומית, שהיה קצין לוחם בצנחנים ונפל במלחמת "חרבות ברזל", בן 30 בנופלו.

אוריאל ז"ל החל את דרכו במד"א כמתנדב נוער, עבר הכשרות רבות והיה מתנדב פעיל במרחב ירקון ונגב של מגן דוד אדום. לאחרונה החל את לימודיו ברפואת חירום באוניברסיטת בן גוריון שבנגב על מנת להיות פראמדיק.

פראמדיקית מד"א גל גרנדר, שהדריכה את אוריאל ז"ל בקורס מדריכים של מד"א, מספרת: "הכרתי את אוריאל ז"ל לפני כ-13 שנים כשהיה חניך שלי בקורס מדריכים. הוא היה אחד החניכים הבולטים, התאפיין באנושיות ויחסי אנוש מאוד גבוהים, איש ערכי. מאוד אהבתי אותו, כולם מאוד אהבו. למרות שהשירות הצבאי שלו היה מאוד אינטנסיבי, הוא אף פעם לא זנח את מד"א ואת הסיוע לאחר, הוא תמיד ניסה למצוא זמן להצטרף למשמרות באמבולנס על מנת להציל חיים".

מנכ"ל מד"א, אלי בין, ספד לרס"ן אוריאל ביבי ז"ל: "אוריאל ז"ל היה מתנדב מאוד פעיל מאוד שתרם רבות במשך השנים להצלת חיים בישראל. עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום מרכינים את ראשם וכואבים את לכתו של אוריאל, יהי זכרו ברוך."

מנכ"ל מד"א: "אוריאל ז"ל היה איש ערכי שהמשיך להתנדב במד"א בכל זמן שהיה יכול למרות שגרתו העמוסה בצבא. מגן דוד אדום כואב את לכתו."

דילוג לתוכן