מלחמת חרבות ברזל

היום ה-258 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

דולב יהוד ז"ל

הסיפור של דולב יהוד ז"ל

דולב ז"ל יצא לסייע ולהציל חיים תחת אש ב-7 באוקטובר.

דולב ז"ל, בן 35, התנדב במד"א כחובש בקיבוצו ניר עוז ובגזרת אופקים. בבוקר השבעה באוקטובר, כאשר החלה מתקפת הטרור וחדרו מחבלים לקיבוץ, השאיר את משפחתו בממ"ד, יצא לסייע ולהציל חיים תחת אש ומאז לא חזר. ביום ב', ה-2 ביוני,  נודע כי נרצח בשבת הארורה וגופתו אותרה באזור הקיבוץ לאחר הליך זיהוי מורכב.

דולב ז"ל יובא למנוחות בבית העלמין קיבוץ ניר עוז. דולב ז"ל הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים, הורים, אח ואחות שעדיין חטופה בידי החמאס בעזה.

חובש מד"א תושב ניר עוז, אריה איציק:ני מכיר את דולב ז"ל עוד כשלמד עם הבת שלי בבית הספר. המסירות והמקצועיות אפיינו אותו ורבים חייבים לו את חייהם. החיוך המדהים שלו חקוק לי בלב ולא אשכח אותו לעולם".

חובש מד"א תושב ניר עוז, גיורא זהבי: "דולב ז"ל היה חובש מקצועי, הוא היה מגיע לכל קריאה באזור לא משנה מתי, ביום או בלילה תמיד היה הראשון להגיע. הוא היה אדם חביב וחברותי, לא היה אחד שלא אהב אותו גם בארגון וגם מחוץ לו".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "דולב ז"ל היה מתנדב מסור שהציל את חייהם של רבים ונפל בשבת השחורה תוך כדי מתן טיפול רפואי לפצועים בקיבוץ. הוא היה בכוננות בכל זמן פנוי והגיע ראשון לכל קריאה אליה הוזנק. ברגעים קשים אלו אנו מחזקים ומחבקים את משפחתו של דולב ז"ל ומשתתפים בצערם העמוק. יהי זכרו ברוך".

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
דילוג לתוכן