מלחמת חרבות ברזל

היום ה-258 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

לזכר העובדים והמתנדבים שנפלו במלחמת חרבות ברזל

אלקנה נוילנדר ז"ל

הסיפור של אלקנה נוילנדר ז"ל

לוחם צה״ל ומתנדב מד״א רס"ל אלקנה נוילנדר הי"ד, נפל בקרבות ברצועת עזה: ״איש מלא שמחת חיים שיחסר לנו מאוד״

משפחת מגן דוד אדום מרכינה ראש וכואבת את נפילתו של חובש מתנדב מד״א, לוחם צה״ל רס"ל אלקנה נוילנדר הי״ד, שנפל ברצועת עזה, בן 24 בנופלו.
אלקנה ז"ל, היה חובש מסור ומקצועי, שהתחיל את דרכו במד״א בשנת 2015, ומאז הוא מתנדב בתחנת מד״א ירושלים יחד עם אביו, חובש מד״א אברי נוילנדר. במשך שנותיו במד״א טיפל והציל את חייהם של רבים.
משה בניטה, פראמדיק בתחנת מד״א ירושלים וחברו של אלקנה: ״הוא היה מתנדב דגול, תמיד היה לו חשוב לדעת כל מה שקורה על מנת לתרום מעצמו ולהציל חיים בכל הזדמנות. חיי אדם היו נגד עיניו ותמיד רציתי לעבוד איתו. אלקנה היה איש בעל מידות שהתנהג ברגישות ובמסירות לכל הסובבים אותו. החיוך שלו והלב הרחב שלו יחסרו לנו״.
אלי גרטנר, אחראי המתנדבים בתחנת מד״א ירושלים: "אלקנה ז״ל היה איש מלא בשמחת חיים, חובש מסור, פעיל מאוד, מקצוען ומלא בחמלה. הוא היה חלק בלתי נפרד מתחנת מד״א ירושלים. הוא היה חבר מדהים, אין איך להסביר את זה, הוא יחסר לנו מאוד״.
מנכ"ל מד"א אלי בין ספד לאלקנה ז"ל: "אלקנה ז"ל היה מתנדב מד"א מקצועי ומסור, שנתן יחס אישי לכל מטופל שלו. מגן דוד אדום מרכין את ראשו ומחבק את אביו מתנדב מד״א אברי נוילנדר, את אימו נאוה ואת אחיותיו ואחיו, יהי זכרו ברוך".

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
אלקנה נוילנדר
דילוג לתוכן