מלחמת חרבות ברזל

היום ה-140 ללחימה

לחצו ותרמו
להצלת חיים

חיילת צה״ל, מתנדבת מד"א סמל ירין פלד ז"ל, נפלה במלחמת "חרבות ברזל"

ירין פלד

חיילת צה״ל מתנדבת מד"א, סמל ירין פלד ז"ל, נפלה במלחמת "חרבות ברזל . מנכ"ל מד"א: "ירין תרמה רבות לתחנת אופקים ולמגן דוד אדום, עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום כואבים את .לכתה

מגן דוד אדום מרכין את ראשו לזכר סמל ירין פלד ז"ל, חיילת צה״ל מתנדבת מד"א שנפלה במלחמת "חרבות ברזל", בת 20 בנופלה.

ירין ז"ל החלה את דרכה במד"א ב-2018, היא עשתה מספר קורסים וגם הובילה קורסים בתחנה. לאחר מכן- יצאה לקורס חובשים והפכה לחובשת במד"א.

עידן קישינבסקי, חובש במד״א ובן זוגה של ירין ז״ל מספר: ״היינו ביחד 5 שנים. היא תמיד הייתה שם בכל רגע, לא משנה מה השעה – היא תגיע, היא הייתה אוזן קשבת, לא היה אחד שלא אהב אותה בתחנה. היא תמיד רצתה לעשות כמה שיותר משמרות גם כשלא היה לה זמן, היא הייתה מושלמת, אין לי מילה אחרת לתאר אותה״.

אחראית המתנדבים וחברתה של ירין, לינוי ויצמן: ״גם כשירין התגייסה היא לא עזבה את התחנה, והמשיכה לעשות משמרות. היא רצתה להיות פראמדיקית ואחות, התחילה לעשות פסיכומטרי כדי להגשים את החלום שלה – להציל חיים. היא הייתה חובשת בצבא, הייתה אמורה להשתחרר. היא הייתה מאוד חשובה לי, תמיד הראשונה לעזור לא משנה מה קרה ומה היה סביבה, תמיד הייתה שם בשביל כולם כאוזן קשבת. היא הייתה מדריכה בתחנה פה בתחנה, הכשירה דורות קדימה. היא הייתה דמות להערכה ולהערצה".

מנכל מד"א, אלי בין, ספד לירין פלד ז"ל: "ירין ז״ל הייתה מתנדבת פעילה שרצתה להמשיך ולתרום למד"א גם לאחר שירותה הצבאי, חסרונה יורגש. מגן דוד אדום משתתף בצער המשפחה ומחבק אותם. יהי זכרה ברוך".

ירין פלד

מאמרים נוספים

נוכח ירי הטילים הבלתי פוסק בצפון. הדאגה שלו לתושבי העיר, לעובדים ולמתנדבים ובוודאי למשפחות שפונו ונמצאות במקום בטוח – גדולה.
מפרוץ המלחמה הפכו וקנין ושייר לכוח חלוץ רפואי בחזית הצפונית, אשר מפנים פצועים תחת אש ובתנאי שטח קשים.
אורלי , שמתגוררת בחצור הגלילית ועובדת בקריית שמונה במרחב ירדן מספרת על הלחימה בצפון:
טל זנזורי, בת 28, קצינת משמרת מוקד נגב ובמוקד הארצי של מד"א, משתפת באירועי השבת השחורה
טוען עוד מאמרים...
דילוג לתוכן